یک ایرانی دیگر هم به تیم ملی آذربایجان پیوست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، حجت حق وردی درباره شرایط سومقائیت آذربایجان بیان نمود: فصل قبل سوم شدیم. سهمیه پلی آف لیگ اروپا را گرفتیم ولی متاسفانه رفت و برگشت به یک تیم از صربستان باختیم و در مرحله اول حذف شدیم. تیم در کل نتیجه خوبی گرفت و سوم شدیم. در جام حذفی هم تا فینال پیش رفتیم و متاسفانه در بازی فینال شکست خوردیم اما در کل فصل خوبی بود.

یک ایرانی دیگر هم به تیم ملی آذربایجان پیوست

وی ادامه داد: سال جاری هم شرایط تیم خوب است. هفته دوم است و 6 امتیاز گرفتیم. البته الان بازی ها برای اردوی تیم ملی تعطیل شده ولی تا به اینجای کار در دو هفته گذشته دو بازی را بردیم.

مدافع سومقائیت درباره حضور بازیکنان ایران در این تیم تاکید نمود: در مجموع فقط من و علی قربانی هستیم. البته سال گذشته مهدی شریفی هم این جا بود که دیگر سال جاری نیست و کلا در لیگ آذربایجان، فقط من و علی ایرانی هستیم و فرد دیگری نیست.

حق وردی که تابعیت آذربایجان را گرفته و حتی به تیم ملی این کشور دعوت شده در این خصوص گفت: مدتی که در اینجا بودم یکی دو دفعه صحبت هایی شد و مربی تیم ملی هم شخصا با من تماس گرفت و صحبت کردیم و با توجه به شرایط تیم ملی که در اروپا بازی می نماید به نظرم پیشنهاد خوبی بود زیرا شانس این را داشتم که در بازی ها و تورنمنت های بزرگتر بازی کنم. اینها مسائلی است که برای یک فوتبالیست اهمیت دارد.

وی اضافه نمود: یک مدت به این پیشنهاد و در کل با چند نفر هم مشورت کردم و به نظرم پیشنهاد خوبی بود. شرایط تیم ملی آذربایجان هم به نوعی است که خیلی از بازیکنان ملیت اینجا را ندارند و برای کشورهای دیگر هستند و پاسپورت گرفتند و برای آذربایجان بازی می نمایند. قبل از من علی قربانی هم این کار را نموده بود که با او هم مشورت کردم و تصمیم گرفتم این موضوع را قبول کنم.

حق وردی که پیش از رفتن به لیگ آذربایجان از پرسپولیس پیشنهاد داشت در مورد اینکه در آینده به این تیم می رود یا خیر گفت: قبل از اینکه به آذربایجان بیایم خیلی دوست داشتم که به پرسپولیس بروم. بالاخره پرسپولیس در حال حاضر بزرگترین تیم ایران است و چند سال است که خیلی خوب نتیجه گرفتند و طبیعتا هر بازیکنی دوست دارد درپرسپولیس بازی کند ولی الان شرایط فوتبالی ام به نوعی شده که فعلا به برگشتن به ایران فکر نمی کنم به امید خدا اگر در آینده قسمت گردد برای پرسپولیس بازی می کنم.

منبع: فرارو

به "یک ایرانی دیگر هم به تیم ملی آذربایجان پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ایرانی دیگر هم به تیم ملی آذربایجان پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید