آرزومندی: رسمی که در بسکتبال ایران ایجاد شده درست نیست، نوع دفاع بازیکنان نفت خطاست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سرمربی تیم بسکتبال مهرام گفت: رسم اشتباهی در بسکتبال است که وقتی تیمی می بازد یا عقب می افتد به مربی اش اجازه اعتراض داده می گردد.

آرزومندی: رسمی که در بسکتبال ایران ایجاد شده درست نیست، نوع دفاع بازیکنان نفت خطاست

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، علی آرزومندی سرمربی تیم بسکتبال مهرام در خصوص شکست تیمش مقابل نفت آبادان در بازی دوم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال گفت: به تیم نفت تبریک می گویم. آنها خوب بازی کردند و برنده شدند، اما این رسمی که در بسکتبال ایران ایجاد شده است، درست نیست.

سرمربی مهرام ادامه داد: این رسم اشتباهی در بسکتبال است که وقتی تیمی می بازد یا عقب می افتد به مربی اش اجازه اعتراض داده می گردد.

آرزومندی گفت: کاری به این بازی ندارم، ما بد بودیم و باخت مان هم مربوط به داوری نمی گردد و مقصرش من هستم، اما حرف من کلی است.

وی توضیح داد: هیچ جای جهان، مربی اجازه صحبت درباره داوری را ندارد. شاید من به عنوان مربی بتوانم به صورت مکتوب برای فدراسیون بنویسم که به قضاوت فلان داور اعتراض داریم، اما اینکه مربی در مصاحبه درباره داوری صحبت کند، درست نیست.

آرزومندی در انتها گفت: نوع دفاع بازیکنان نفت، پیک هایی که می گذارند و با دست بازی می نمایند، خطاست. من هرگز از ابتدای فصل از تیمم چنین دفاعی نخواسته ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آرزومندی: رسمی که در بسکتبال ایران ایجاد شده درست نیست، نوع دفاع بازیکنان نفت خطاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرزومندی: رسمی که در بسکتبال ایران ایجاد شده درست نیست، نوع دفاع بازیکنان نفت خطاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید