اعلام برنامه ها برای تولید گرافن در مقیاس تجاری

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، شرکت هیدروگراف کلین پاور به زودی تولید تجاری گرافن را آغاز می کند. این شرکت قرار است تولید را در محلی نزدیک به بخش تحقیق و توسعه در دانشگاه ایالتی کانزاس انجام دهد تا ارتباط بین بخش تولید و تحقیق و توسعه برقرار باشد.

اعلام برنامه ها برای تولید گرافن در مقیاس تجاری

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ کاتالوگ و بروشور، شرکت هیدروگراف کلین پاور به زودی تولید تجاری گرافن را آغاز می کند. این شرکت قرار است تولید را در محلی نزدیک به بخش تحقیق و توسعه در دانشگاه ایالتی کانزاس انجام دهد تا ارتباط بین بخش تولید و تحقیق و توسعه برقرار باشد.

شرکت هیدروگراف کلین پاور (HydroGraph Clean Power) برنامه هایی برای تولید در مقیاس تجاری دارد. هیدروگراف کلین پاور بیان نمود که در سه ماهه سوم 2022 در پی تولید در مقیاس تجاری در کارخانه تولیدی خود در منهتن است. برای انجام این کار، این شرکت از فناوری تولید پیشرفته در دانشگاه ایالتی کانزاس استفاده می کند و یک برنامه پنج ساله توسعه کارخانه و ایجاد شغل برای منطقه منهتن را آغاز می کند. این شرکت صاحب مجوز انحصاری جهانی فناوری است که از دانشگاه ایالتی کنساو برای تولید محصولات با ارزش در بخش انرژی پاک و فناوری نانو دریافت کرده است.

هیدروگراف کلین پاور، گرافن و مواد دیگر را با استفاده از فناوری خود یعنی سیستم انفجار Hyperion، تولید می کند. این فناوری برای مقیاس تجاری ایده آل است. شرکت هیدروگراف کلین پاور به طور فعال فرآیند اختصاصی و انحصاری خود را برای تولید گرافن، هیدروژن و سایر مواد راهبردی با قیمتی رقابتی و اثرات منفی زیست محیطی اندک در صنایع تولید هیدروژن و گرافن تجاری سازی می کند. محصول اولیه گرافن این شرکت که به بازار عرضه می شود، با فرآیند تولید هیدروژن در حال توسعه، سرآغازی برای پلت فرمی از محصولات در فضا های مواد پیشرفته و انرژی است.

رانجیت دیویگالپیتا، از مدیران شرکت هیدروگراف گفت که قرار دادن محل تولید در نزدیکی بخش R&D یک انتخاب راهبردی است. نزدیکی تأسیسات تولیدی ما به شرکای تحقیقاتی در دانشگاه ایالتی کانزاس به ما کمک می کند مزیت رقابتی خود را با چرخه ای بین تولید تجاری و ادامه تحقیق و توسعه حفظ کنیم.

شرکت هیدروگراف کلین پاور در حال ایجاد یک بخش تحقیق و توسعه در لندن است. این گروه تحقیق و توسعه به دلیل هدایت الکتریکی مثال زدنی گرافن، بر استفاده از گرافن برای فناوری های نو باتری و ابرخازن ها متمرکز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام برنامه ها برای تولید گرافن در مقیاس تجاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه ها برای تولید گرافن در مقیاس تجاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید