با وسایل دور ریختنی دکوری های شیک بسازید

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، روش های جذابی برای بازیافت وسایل دور ریختنی، قدیمی و نو و البته تبدیل آن ها به اثاثیه منزل پیدا می نمایند که باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.

با وسایل دور ریختنی دکوری های شیک بسازید

بی شک تا به حال ایده تزیین خانه با وسایل دور ریختنی به فکر شما هم خطور نموده است. ایده های بازیافتی خلاقانه می توانند اشیای معمولی، شکسته و دورریختنی را به موارد کاربردی، قابل استفاده و زیبا تبدیل نمایند. با وبلاگ کاتالوگ و بروشور همراه باشید.

تزیین خانه با وسایل دور ریختنی

ایده هایی که می توانید به وسیله آن ها و با وسایل دورریختنی دکور خانه خود را منحصربه فرد و چشمگیر نموده و فضایی سازگار با محیط زیست ایجاد کنید.

چوب های کهنه از ایده های تزیین خانه با وسایل دور ریختنی

دوباره به همان وسایل دور ریختنی خود باز می گردیم. اما این بار به سراغ چوب های کهنه ای برویم که شاید در نگاه اول نتوان هیچ استفاده ای از آن ها داشت.

استفاده از چوب های قدیمی و دور ریختنی به طراحی دکور دیواری مجذوب کننده، لوازم روشنایی، لوازم منزل برای فضای داخلی و فضای باز یاری نموده و فضایی زیبا از سبک زنذگی روستایی ایجاد می نماید. چوب های قدیمی در بسیاری از تغییرات عالی به نظر می رسند . جعبه های چوبی، نردبان چوبی قدیمی، پالت ها، کرکره ها و قطعات چوبی بازیافت شده از انبارهای قدیمی، ایده های تزیین خانه شما را منحصربه فرد، شخصی و خلاقانه می نمایند.

ساخت جاشمعی و چراغ خواب

یکی از وسایل تزیینی بسیار زیبا برای خانه, جا شمعی و چراغ خواب است. ایده های مختلفی برای ساخت این وسایل وجود دارد. استفاده از لیوان های شیشه ای، بطری های شیشه ای، تکه پارچه های نازک دور ریختنی از جمله ایده هایی برای ساخت جا شمعی و چراغ خواب است. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب با این وسیله مقرون به صرفه خانه خود را تزیین کنید سر بزنید.

دکوراسیون با پارچه های دورریختنی از ایده های تزیین خانه با وسایل دور ریختنی

لباس ها یک دسته بسیار وسیع از مواد بازیافتی را تشکیل می دهند که در صورت کهنه شدن دیگر قابل استفاده نخواهند بود. بنابراین می توانید با ساخت عناصر دکوراتیو آن ها را به نوعی زنده نموده و تا مدت طولانی از حضورشان استفاده کنید. معمولا از این پارچه های دورریختنی برای طراحی و دوخت کوسن ها، پادری ها، لوسترهای خلاقانه و حتی پرده و مبلمان استفاده می گردد. همه چیز به سلیقه خودتان بستگی دارد.

دکوراسیون با وسایل دورریختنی آشپزخانه

مسلما آشپزخانه بیشترین نقش را در فراوری وسایل بازیافتی دارد. از ظروف پلاستیکی و بطری ها گرفته تا وسایل برقی و فلزی که کارآیی خود را از دست داده اند. برای استفاده مجدد از آن ها به ابتدا به این فکر کنید که در خانه به چه وسیله ای احتیاج دارید. سپس طرح اولیه آن را بزنید و دست به کار شوید. برای این کار خلاقیت حرف اول را می زند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب هرگز خانه کوچک را اینگونه چیدمان نکنید! را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "با وسایل دور ریختنی دکوری های شیک بسازید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با وسایل دور ریختنی دکوری های شیک بسازید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید