آدینه بازار فیندیک زاده کجاست؟

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، اگر روز آدینه ای را در استانبول بودید، آدینه بازار فیندیک زاده را از دست ندهید. این بازار جایی فوق العاده برای خرید اجناس مرغوب با قیمتی مناسب است. بستگی به شما دارد که چه چیزی احتیاج داشته باشد؛ در آدینه بازار فیندیک زاده همه چیز پیدا می گردد.

آدینه بازار فیندیک زاده کجاست؟

درباره آدینه بازار فیندیک زاده

پیش از این در مطلب شنبه بازار باکرکوی با بازارهای محلی استانبول آشنا شدید. آدینه بازار فیندیک زاده نیز یکی از بازارهای محلی معروف استانبول است. هر آدینه جمعیت زیادی راهی این بازار می شوند. این بازار در کوچه های باریک و پر شیب محله اکسارای واقع شده. از آنجا که راستا این بازار پر شیب است و ساعت ها برای گشت در این بازار وقت لازم دارید بهتر است لوازم سنگین را با خود نبرید.

در آدینه بازار فیندیک زاده چه می بینیم؟

هر چه بخواهید، در این بازار پیدا می گردد؛ از میوه و سبزیجات تازه بگیرید تا لوازم خانگی، لباس مجلسی، لوازم دکوری و غیره. در بازار فیندیک زاده اگر لباس های بدون مارک با قیمت مناسب دیدید، حتما خریداری کنید. این لباس ها اغلب اجناس برندی هستند که در نمایندگی این برندها به فروش نرسیده و در این بازار با قیمت مناسب به فروش می رسند. سایر اجناس مار ک دار نیز با قیمتی کمتر از بازار های دیگر به فروش می رسد.

قیمت های بازار فیندیک زاده

اگر سری به فروشگاه ها و بازارهای استانبول زده باشید، متوجه خواهید شد که قیمت اجناس در این بازار واقعا مناسب است. پس برای رفتن به این بازر حسابی وقت بگذارید. برنامه تان را طوری تنظیم کنید که صبح زود در این بازار حضور داشته باشید.

راستا دسترسی به آدینه بازار فیندیک زاده

این بازار در منطقه اکسارای واقع شده و راستا دسترسی به آن آسان است. اگر مبدا حرکت شما میدان تکسیم است، سوار مترو تکسیم بشوید و به سمت کاباتاش بروید؛ با رسیدن به کاباتاش با تراموا به سمت بازار فیندیک زاده بروید. از خریدتان لذت ببرید.

تهیه و تدوین: تحریریه وبلاگ کاتالوگ و بروشور

لطفا در نشر دانسته های خود کوشا باشید.

برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.

منبع: دالاهو

به "آدینه بازار فیندیک زاده کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آدینه بازار فیندیک زاده کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید