خبرنگاران اجباری شدن ماسک برای مسافران درون شهری اسفراین

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، بجنورد - خبرنگاران - شهردار اسفراین گفت: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا از امروز استفاده از ماسک برای همه مسافران ناوگان حمل و نقل درون شهری این شهر اجباری شده است.

خبرنگاران اجباری شدن ماسک برای مسافران درون شهری اسفراین

محسن لعل قادری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ کاتالوگ و بروشور گفت: این اقدام در راستای اجرای گام دوم فاصله گذاری اجتماعی و با مصوبه ستاد مقابله با کرونا اجرا می شود و براساس آن استفاده از ماسک علاوه بر رانندگان، برای همه مسافران تاکسی و مینی بوس های درون شهری اسفراین اجباری خواهد بود.

وی اضافه نمود: گروه های گشت معاونت حمل و نقل شهری و بازرسان اتحادیه تاکسیرانی با گشتزنی در سطح شهر، بر اجرای هر چه بهتر این طرح نظارت می کنند.

قادری گفت: برای رفاه حال شهروندان، 2 ایستگاه فروش ماسک نیز در نقاط مرکزی شهر در میدان امام خمینی (ره) و چهار راه 22 بهمن اسفراین ایجاد شده تا شهروندانی که قصد استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی شهری را دارند، بتوانند از آن ماسک فراهم تهیه کنند.

هم اکنون 245 دستگاه تاکسی عمومی زرد، 530 دستگاه آژانس و 12 دستگاه اتوبوس خط واحد شهری در قالب شبکه حمل و نقل عمومی شهری اسفراین خدمات دهی می کنند.

مرکز شهرستان 60 هزار نفری اسفراین، در 60 کیلومتری جنوب شرقی بجنورد واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اجباری شدن ماسک برای مسافران درون شهری اسفراین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اجباری شدن ماسک برای مسافران درون شهری اسفراین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید