خبرنگار فاکس نیوز: 2 آمریکایی و یک انگلیسی در حمله به التاجی کشته شدند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، خبرنگار یک شبکه تلویزیونی آمریکایی می گوید در حمله به یک پایگاه نظامی عراقی که نیروهای غربی در آن حضور دارند، 2 آمریکایی و یک انگلیسی کشته شده اند.

خبرنگار فاکس نیوز: 2 آمریکایی و یک انگلیسی در حمله به التاجی کشته شدند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ کاتالوگ و بروشور، یک خبرنگار شبکه خبری فاکس نیوز مدعی شده در حمله راکتی امشب به پایگاه التاجی عراق، 2 آمریکایی و یک انگلیسی کشته شده اند.

جنیفر گریفین در شبکه اجتماعی توییتر مدعی شده که در حمله امشب، 15 فروند راکت کاتیوشا در پایگاه نظامی التاجی عراق فرود آمده است.

وی به نقل از یک منبع نظامی آمریکایی نوشته که داعش قابلیت چنین حمله ای را ندارد.

او تعداد مجروحان حمله امشب را بیش از یازده نفر برآورد کرده است.

دقایقی بعد از توییت خبرنگار شبکه خبری فاکس نیوز، رویترز تائید کرد که دو نظامی تروریست آمریکایی و یک نظامی انگلیسی در حمله به التاجی کشته شده اند. منبع رویترز، دو منبع نظامی آمریکایی ذکر شده که این خبرگزاری نامی از آنها نبرده است. اندکی بعد، خبرگزاری فرانسه نیز این خبر را تائید کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، کشته شدگان حمله چهارشنبه شب به پایگاه نظامی التاجی عبارتند از یک نظامی تروریست آمریکایی، یک نظامی انگلیسی و یک پیمانکار آمریکایی.

پیش از این شبکه خبری سی ان ان نیز از مجروح شدن یازده نفر در حمله به التاجی خبر داده بود.

این شبکه خبری ملیت مجروح شدگان را مشخص نکرده بود.

این در حالی است که در خبرهای اولیه، تعداد راکت های اصابت کرده به پایگاه التاجی 10 راکت ذکر شده و گفته شده بود که این حمله تلفاتی بر جای نگذاشته است.

در همین حال و همزمان با انتشار خبرهای ادعایی از تلفات حمله به التاجی، برخی خبرهای تائید نشده نیز از حمله به پایگاه های الحشد الشعبی عراق در منطقه نزدیک به مرز عراق و سوریه منتشر شده که هنوز هیچ منبع رسمی آن را تائید نکرده یا در خصوص ابعاد آن گزارشی منتشر نشده است.

محل این حمله ادعایی البوکمال ذکر شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "خبرنگار فاکس نیوز: 2 آمریکایی و یک انگلیسی در حمله به التاجی کشته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگار فاکس نیوز: 2 آمریکایی و یک انگلیسی در حمله به التاجی کشته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید