رئیس سازمان انرژی اتمی با خانواده شهید احمدی روشن ملاقات کرد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، رئیس سازمان انرژی اتمی در ملاقات با خانواده شهید احمدی روشن هدف مهم شهدای هسته ای را ارتقای قابلیت کشورمان در حوزه فناوری هسته ای و ایجاد و توسعه این فناوری خواند.

رئیس سازمان انرژی اتمی با خانواده شهید احمدی روشن ملاقات کرد

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کاتالوگ و بروشور، محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران عصر دیروز یکشنبه پنجم دی ماه پس از جلسه هیأت دولت و در آستانه سالگرد شهادت شهید مصطفی احمدی روشن، با خانواده این شهید صنعت هسته ای ملاقات و در مورد اقدامات و ویژگی های شهید، فعالیت های کاری و علمی اعضای خانواده و برنامه های سازمان برای عمومی سازی دستاورد های متعدد و پرمزیت صنعت هسته ای مصاحبه کرد.

معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه هر چه داریم از شهدا داریم و شهداء چراغ راه ما هستند، گفت: سازمان مزین به خون شهدای والامقامی است که افتخار داریم در راه آن ها قدم برداریم. این شهداء به دست ایادی استکبار و دشمنان این ملت به شهادت رسیدند که هدفشان متوقف کردن صنعت هسته ای ایران بوده است. آن ها طی سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خصوص در دهه اخیر با تهدید و تطمیع سعی نموده اند افراد موثر هسته ای را از کشورمان بگیرند. در سال های گذشته پیروز شدند بخشی از اهداف پلید خود را به ثمر برسانند و این توطئه را با به شهادت رساندن شش شهید والامقام صنعت هسته ای از جمله شهید احمدی روشن عملی کردند.

وی هدف مهم شهدای هسته ای را ارتقای قابلیت کشورمان در حوزه فناوری هسته ای و ایجاد و توسعه این فناوری برشمرد و گفت: به لطف الهی راه شهدا ادامه دارد. امشب خدمت این خانواده عزیز رسیدیم تا به ایشان اعلام کنیم راه احمدی روشن و راه شهدای هسته ای ادامه دارد.

رئیس سازمان انرژی اتمی به اولین اقدام پس از ورود به سازمان انرژی اتمی اشاره نمود و گفت: در اولین روز ورود تنها کاری که انجام دادم تماس تلفنی با خانواده شهداء بود. به آن ها عرض ادب و ادای احترام کردم و اجازه گرفتم کارم را در سازمان آغاز کنم. از آن ها خواستم به من یاری و دعا نمایند تا ان شاءالله بتوانیم این بار سنگین را به مقصد برسانیم و این جهت سختی که در پیش داریم را بتوانیم طی کنیم. امروز صنعت هسته ای از افتخارات و دستاورد های بزرگ انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است و همه وارث این ثروت بزرگ هستیم. همه مدیون خون این شهدای عزیز هستیم و با حضور در منزل خانواده شهدا تجدید میثاق می کنیم.

وی اضافه نمود: ان شاء الله بتوانیم با عنایت خداوند متعال و کوشش روزافزون همکارانمان، تعالی و پیشرفت صنعت هسته ای را بویژه در عرصه های گوناگونی که در زندگی مردم تاثیر دارد، روزافزون کنیم و سرعت بدهیم که بزودی مردم نتایجش را مشاهده می نمایند.

در این رویداد پدر معزز شهید احمدی روشن در بخشی از سخنانش گفت: دولت سیزدهم دولتی انقلابی و پرتحرک است و اعضای دولت نیز همین ویژگی را دارند. ان شاءالله کشورمان را به برکت خون شهدای عزیزی که در این راه دادیم، پیش خواهند برد.

وی در ادامه با بیان این که پیشتر مواردی را تلفنی به مهندس اسلامی تاکید نموده ام، گفت: ریاست محترم سازمان قول هایی داده اند که به لطف خدا تا به حال مقداری از آن ها اجرا شده است.

وی در انتها ضمن قدردانی از رئیس سازمان انرژی اتمی، اضافه نمود: مهندس اسلامی اگر کاری انجام داده برای دل ما نبوده، بلکه برای پیشبرد آرمان ها و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رئیس سازمان انرژی اتمی با خانواده شهید احمدی روشن ملاقات کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سازمان انرژی اتمی با خانواده شهید احمدی روشن ملاقات کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید