مجری زن شبکه دو چرا برنامه اجرا نمی کند؟ ، تنبیه به خاطر استفاده مهمان از یک واژه منشوری!

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، خبرنگاران : مجری برنامه عصرگاهی شبکه دو تلویزیون که مهمان برنامه شب یلدایش به خاطر دعوت کردن مردم به انجام دادن حرکات موزون جنجالی شده بود، مدت هاست روی آنتن نمی رود.

مجری زن شبکه دو چرا برنامه اجرا نمی کند؟ ، تنبیه به خاطر استفاده مهمان از یک واژه منشوری!

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور به نقل از همشهری آنلاین، رزیتا قبادی که اجرای برنامه عصر خانواده شبکه دو را بر عهده داشت، از سخنان مهمان برنامه اش در شب یلدا غافلگیر شد؛ وقتی آقای دکتر از مردم و بینندگان برنامه خواست در شب یلدا پایکوبییدن را در برنامه شب نشینی شان بگذارند تا در زمانه کرونا گرفتار افسردگی نشوند.

هر چند این مجری جوان همان زمان تلاش کرد به نوعی جلوی حرف های مهمان را بگیرد اما دیگر دیر شده بود و روز بعد ناچار شد به خاطر پیشنهاد پایکوبی آقای دکتر از واژه پایکوبی و دعوت کردن از مردم برای پایکوبییدن عذرخواهی کند. قبادی پس از این عذرخواهی دیگر در قاب تلویزیون دیده نشد و حالا حدود چهار هفته است که خبری از او در برنامه عصرگاهی شبکه دو نیست.

مجری 35 ساله شیرازی حدود 20 روز پیش هم پستی در صفحه اینستاگرام خود گذاشت و از مردم خواست بچه هایشان را به گونه ای تربیت کنند که از شکست خوردن دیگران شاد نشوند. قبادی با آوردن مثالی از تفاوت صندلی بازی بچه ها ایرانی و ژاپنی نوشت: چرا هیچ وقت نمی تونیم ببینیم دوستمون، همکارمون موفقه؟ مگر جلوی موفقت تو رو گرفته؟ چرا صندلی زیر پای اونو می کشی تا جای خودت رو بازتر کنی؟

به این ترتیب، به نظر می رسد برآورد ها درباره ممنوع التصویر شدن رزیتا قبادی پس از برنامه یلدایی درست باشد. هر چند معمولا این تنبیه ها چندان طول نمی کشد و مجری های تلویزیون پس از آنکه مدتی در خلوت به کار ناپسند خود فکر می کنند، دوباره به قاب کوچک بازمی گردند؛ رخدادی که به احتمال فراوان برای قبادی هم تکرار می شود و او بار دیگر عصر خانواده را البته با احتیاط بیشتر اجرا می کند.

منبع: اقتصادنیوز

به "مجری زن شبکه دو چرا برنامه اجرا نمی کند؟ ، تنبیه به خاطر استفاده مهمان از یک واژه منشوری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجری زن شبکه دو چرا برنامه اجرا نمی کند؟ ، تنبیه به خاطر استفاده مهمان از یک واژه منشوری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید