مهدوی: اسکوچیچ شرایط تیم ملی را برای بازی بعدی مهیا کرد، مقتدرانه به جام جهانی صعود می کنیم

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، محمدرضا مهدوی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است که تیم ملی شرایط خوبی دارد و می تواند مقتدرانه به جام جهانی 2022 صعود کند.

مهدوی: اسکوچیچ شرایط تیم ملی را برای بازی بعدی مهیا کرد، مقتدرانه به جام جهانی صعود می کنیم

محمدرضا مهدوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ کاتالوگ و بروشور درباره عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل هنگ کنگ گفت: بازیکنان تیم خوب مان در آن گرما و شرایط سخت زمین نتیجه خوبی گرفتند. برای بازی اول، بدون هماهنگی و بازی محبت آمیز، عملکرد خوبی داشتیم. شرایط آب و هوایی بحرین بسیار سخت است و نباید این را فراموش کنیم.

وی ادامه داد: به غیر از گل خورده و خطر گلی که هنگ کنگی ها ایجاد کردند، نگرانی دیگری نداریم و باید این مشکل را برطرف کنیم. در بازی های عظیم، تیم های عظیم از این فرصت ها استفاده می نمایند و نباید فراموش کرد که ما نباید گل بخوریم. امیدوارم گلی که در بازی با هنگ کنگ خوردیم، اتفاق باشد. این مشکل باید برطرف و رجوع گردد.

کارشناس فوتبال کشورمان توضیح داد: اسکوچیچ استراحت خوبی به بازیکنان اصلی اش داد و گرما باعث تحلیل رفتن بدن بازیکنان می گردد. فکر می کنم او با تعویض هایش شرایط را مهیا کرد که در بازی بعدی که بسیار مهم است، شرایط بهتری داشته باشیم. ما مقتدرانه به جام جهانی صعود خواهیم کرد و ما این قول را باید به مردم بدهیم که با استراحت خوب بازیکنان می توانیم بازی های خوبی انجام دهیم و راهی جام جهانی شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهدوی: اسکوچیچ شرایط تیم ملی را برای بازی بعدی مهیا کرد، مقتدرانه به جام جهانی صعود می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدوی: اسکوچیچ شرایط تیم ملی را برای بازی بعدی مهیا کرد، مقتدرانه به جام جهانی صعود می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید