همراهی ایرانی ها با نوازندگان فرانسوی

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، اجرای دوم تالار وحدت در ششمین شب از جشنواره موسیقی فجر به بخش بین الملل و گروه دوئت آکاردئون اختصاص داشت؛ اجرایی که با استقبال خوب و در بخش هایی همراهی تماشاگران همراه شد.

همراهی ایرانی ها با نوازندگان فرانسوی

به گزارش خبرنگار وبلاگ کاتالوگ و بروشور، گروه دو نفره فرانسوی دوئت آکاردیون شامگاه سه شنبه (29 بهمن ماه) و در ششمین شب از سی وپنجمین جسنواره موسیقی فجر با حضور محمد اله یاری (مدیرکل دفتر موسیقی) و شاهین فرهت (دبیر جشنواره) به روی صحنه رفت.

وینسنت پیراتی با ساز آکاردئون و امیل پاریزین با ساکسیفون اعضای این گروه دو نفره را تشکیل می دادند که با هماهنگی تمام چهار قطعه را برای حاضران نواختند.

این اجرا که با کنش های جالبی از سوی دو نوازنده همراه بود، به حدی با استقبال روبرو شد که در انتها و پس از خروج آنها از روی سن با تشویق های مکرر حاضران بار دیگر به صحنه برگشتند و قطعه ای دیگر نواختند که با همراهی تماشاگران خاتمه یافت.

گروه دوئت آکاردئون که به بداهه نوازی و دوری از محدودیت های فنی شهرت دارند در تبن اجرا نیز بخش هایی را به صورت بداهه اجرا کردند.

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر فردا (چهارشنبه) هم ادامه دارد. ضمن اینکه یکی از اجراهای بخش پاپ و همچنین مراسم اختتامیه اول اسفند ماه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "همراهی ایرانی ها با نوازندگان فرانسوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراهی ایرانی ها با نوازندگان فرانسوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید