یک سال زندگی با جسد یخ زده شوهر

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، زن 67 ساله که حدود یک سال جسد شوهرش را داخل فریزری در اتاق خوابشان نگهداری می کرد، به تحمل 4 سال زندان محکوم شد.

یک سال زندگی با جسد یخ زده شوهر

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور به نقل از فاکس نیوز، این زن که باربارا نام دارد، از بیماری اختلال روانی رنج می برد و حتی درخواست پزشکان برای معالجه اش را با گفتن این جمله که می ترسم آنها مغز مرا از سرم بیرون بکشند، رد نموده است.

براساس این گزارش، تحقیقات پلیس برای دستگیری باربارا چند هفته پیش و با پیداشدن جسد یخ زده شوهرش در فریزر خانه شان آغاز شد. روز حادثه، مأموران پلیس که سرگرم تحقیق درخصوص یک آتش سوزی عمدی در حوالی خانه باربارا بودند، برای پرس وجو از ساکنان خانه، زنگ خانه آنها را زدند. هرچند کسی در داخل خانه نبود، اما یکی از همسایه ها راز مهمی را برای پلیس فاش کرد. او گفت که در این خانه زن و مردی سالخورده زندگی می نمایند و او حدس می زند که کسی در داخل این خانه درگذشته و جسدش هنوز در آنجاست.

با اظهارات این شاهد، مأموران پلیس با دریافت مجوز بازرسی، وارد خانه باربارا شدند و در فریزری که در اتاق خواب وجود داشت، با جسد یخ زده یک مرد روبه رو شدند. او کسی نبود جز پل بارتون، همسر باربارا که در آنالیز ها معلوم شد حدود یک سال از مرگ وی می گذرد.

با پیداشدن این جسد، تحقیقات برای دستگیری باربارا 67 ساله آغاز شد اما او که متوجه ورود پلیس به خانه اش شده بود، ناپدید شده بود. با این حال، پلیس با انتشار عکس وی از مردم برای دستگیری او درخواست یاری کرد تا اینکه چند روز پیش این زن دستگیر شد.

او پس از انتقال به اداره پلیس مدعی شد که شوهرش از یک بیماری خاص رنج می برده و یک سال پیش بر اثر همین بیماری جان باخته است. وی شرح داد: من و شوهرم می دانستیم که اگر او بمیرد، پزشکان جسدش را برای تحقیقات قطعه قطعه می نمایند و ما نمی خواستیم که این اتفاق بیفتد و نمی خواستیم که اجازه دهیم جسد او تکه تکه گردد. برای همین وقتی او جانش را از دست داد، من جسدش را داخل فریزر در اتاق خواب گذاشتم و در همه این مدت از آن نگهداری می کردم.

اعترافات این زن در حالی بیان می شد که در تحقیقات صورت گرفته معلوم شد که شوهر وی به قتل نرسیده و بر اثر بیماری جانش را از دست داده است. در این شرایط زن 67 ساله به اتهام نگهداری از جسد در یخچال به دادگاه معرفی و در ادامه راهی زندان شد. درحالی که رسیدگی به این پرونده ادامه داشت، پزشکان که معتقدند این زن از بیماری اختلال شدید روانی رنج می برد، از وی خواستند درخواست معاینه و معالجه را امضا کند اما او این درخواست را رد کرد؛ چراکه مدعی بود از اینکه پزشکان مغز او را از سرش بیرون بکشند، می ترسد. در این شرایط و درحالی که گفته می گردد وی از سوی قاضی به تحمل 4 سال زندان محکوم خواهد شد، دادگاه با حبس خانگی او موافقت نموده و این زن از زندان آزاد شد تا برای تحمل محکومیت به خانه اش منتقل گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "یک سال زندگی با جسد یخ زده شوهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک سال زندگی با جسد یخ زده شوهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید