خبرنگاران پلیس پایتخت: با شایعه پراکنان کرونایی در فضای مجازی برخورد می شود

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، تهران- خبرنگاران- جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به شیوع ویروس کرونا و سوءاستفاده برخی افراد فرصت طلب، گفت: فضای مجازی توسط پلیس فتا رصد خواهد شد و با افرادی که اقدام به جوسازی و انتشار اخبار و مطالب کذب می کنند برخورد خواهد شد.

خبرنگاران پلیس پایتخت: با شایعه پراکنان کرونایی در فضای مجازی برخورد می شود

به گزارش شامگاه سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ؛ سردار حمید هداوند در این باره گفت: در شرایط فعلی که جامعه نیازمند آرامش است متاسفانه افرادی دانسته یا ندانسته با انتشار برخی مطالب در فضای مجازی امنیت و آرامش روانی جامعه را خدشه دار می کنند و موجب ایجاد تشویش اذهان عمومی جامعه می شوند.

وی با تاکید بر اینکه پلیس بطور جد با کسانیکه امنیت و آرامش روانی جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد خواهد کرد، گفت: پلیس فتا با رصد دقیق فضای مجازی با هرگونه شایعه سازی و دروغ پراکنی در حوزه های مختلف از جمله ویروس منحوس کرونا برخورد خواهد کرد.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: لازم است هموطنان گرامی اخبار مربوط به موضوع کرونا را صرفا از طریق مراجع معتبر و موثق از جمله صدا و سیما و دیگر رسانه های مورد اعتماد پیگیری کنند.

براساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا به امروز 8 هزار و 42 نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و 291 نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده اند و همچنین تعداد بهبود یافتگان به 2هزار و 731 نفر رسیده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پلیس پایتخت: با شایعه پراکنان کرونایی در فضای مجازی برخورد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلیس پایتخت: با شایعه پراکنان کرونایی در فضای مجازی برخورد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید