رکورد بزرگترین ترن هوایی در جشن تولد والت دیزنی شکسته می گردد

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، دیزنی لند در فکر تبدیل ترن های هوایی فیلم های تخیلی خود به واقعیت است. جزئیات فاش شده در نمایشگاه IAAPA سال جاری نشان می دهند که بزرگترین ترن هوایی تازه دیزنی لند نه تنها از نظر بزرگی یک رکورد تازه برای والت دیزنی به ثبت خواهد رساند، بلکه مرزهای تجهیزات سواری در دنیای شهربازی ها را جابه جا خواهد نمود. والت دیزنی میخواهد تا با این ترن هوایی، داستان های مارول (شرکت فراوری فیلم های تخیلی) را برای بازدیدکنندگان خود در جشن تولد والت دیزنی زنده کند.

رکورد بزرگترین ترن هوایی در جشن تولد والت دیزنی شکسته می گردد

احتمالا پیش از این تجربه سوار شدن بر قطارهایی که وارد تونل های وحشتناک و تاریک می شوند را داشته اید، ولی والت دیزنی بزرگترین ترن هوایی خود را چیزی ورای این تجربیات می داند.

به ادعای والت دیزنی، کابین های چهار سرنشینه این ترن قابلیت برنامه ریزی بسیار متنوعی دارند، به طوریکه به مسافران خود اجازه خواهند داد تا رخدادهای مسیر ترن را از زوایای منعطف تجربه نمایند. کابین ها بالا و پایین می روند، به سوژه ها نزدیک و از آن ها دور می شوند، کج می شوند، سرعت خود را کم و زیاد می نمایند و می توانند بلافاصله سر جای اولیه خود بازگردند.

بنابر گفته های اورلاندو سنتینل، این وسیله هیجان انگیز یکی از طولانی ترین ترن های هوایی با مسیر بسته در دنیا و حتی احتمالا طولانی تر از ترن هوایی راک ان خواهد بود.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از زمان شروع بهره برداری ترن هوایی مارول منتشر نشده، ولی به نظر می رسد که در سال 2021 همزمان با جشن پنجاهمین سالروز تاسیس والت دیزنی، این ترن آماده سواری دادن به بازدیدنمایندگان باشد.

ترن هوایی مذکور تنها یکی از چندین برنامه آینده مارول برای یکی شعبه اولیه این مجموعه در کالیفرنیا است. علاوه بر این والت دیزنی قول داده که تجربیات جدیدی در دیزنی لند کالیفرنیا، پاریس و هنگ کنگ در اختیار مهمانان قرار دهد. در این تجربیات از قهرمانان داستان های مارول همانند مرد عنکبوتی، مرد مورچه ای، انتقام جویان، مرد آهنی و سایر شخصیت های تخیلی مارول استفاده خواهد شد.

نخستین پارک دیزنی لند در هفدهم ژوئیه 1995 به وسیله شرکت والت دیزنی در آناهایم در کالیفرنیا راه اندازی شده است. ایده ساخت دیزنی لند پس از بازدید از پارک های تفریح مختلف دنیا در دهه های 1930 و 1940 در فکر والت دیزنی و دخترانش شکل گرفت. دیزنی لند پس از تاسیس در سال 1995 بارها توسعه داده شد.

منبع: همگردی

به "رکورد بزرگترین ترن هوایی در جشن تولد والت دیزنی شکسته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد بزرگترین ترن هوایی در جشن تولد والت دیزنی شکسته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید