سندرز: دهها میلیون آمریکایی نمیتوانند غذای فرزندانشان را تامین نمایند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا در پیامی در توییتر نوشت که در پی همه گیری ویروس کرونا، ده ها میلیون آمریکایی نمی توانند غذای مورد احتیاج فرزندانشان را تامین نمایند.

سندرز: دهها میلیون آمریکایی نمیتوانند غذای فرزندانشان را تامین نمایند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ کاتالوگ و بروشور، برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت در پیغامی در توییتر به شرایط وخیم آمریکا در پی همه گیری کرونا اشاره نمود.

وی در این پیغام توییتری نوشت: در پی همه گیری، ده ها میلیون آمریکایی با ناامیدی مالی روبرو هستند.

این سناتور آمریکایی افزود: آنها نمی توانند هزینه اجاره خود را پرداخت نموده و با بی خانمانی روبرو هستند. آنها نمی توانند به پزشک مراجعه نموده و نمی توانند غذای فرزندانشان را تامین نمایند و بیشتر و بیشتر وارد بدهی می شوند.

آمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا همچنان روندی افزایشی دارد و بر اساس آمار دانشگاه جانز هاپکینز، تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به حدود 300 هزار نفر رسیده و آمار مبتلایان به این ویروس در این کشور نیز به بیش از 16 میلیون و 570 هزار نفر رسیده است.

شیوع ویروس کرونا باعث بروز بحران و رکورد مالی گسترده ای در آمریکا شده و بیکاری در این کشور را افزایش داده است.

این در حالی است که فیل مورفی فرماندار نیوجرسی روز دوشنبه ضمن ابراز امیدواری درباره دور اول توزیع واکسن کرونا گفت، هفته های آینده مانند جهنم خواهد بود.

به نوشته پایگاه خبری هیل، مورفی در مصاحبه ای درباره توزیع واکسن کرونا در ایالت نیوجرسی گفت: نور در انتهای تونل پیدا است اما چند هفته آینده [مانند] جهنم خواهد بود.

رابرت ردفیلد رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا نیز روز آدینه هشدار داده بود طی روزهای آینده شمار موارد فوت در اثر ابتلا به ویروس کرونا در این کشور از شمار قربانیان حملات 11 سپتامبر بیشتر خواهد بود.

روز گذشته کارمندان بخش درمان نیویورک نخسین کسانی بودند که واکسن کرونا در آمریکا به آنها تزریق شد و بر اساس گزارش ها، سارا لیندسی پرستار واحد مراقبت های ویژه در مرکز درمانی لانگ آیلند در نیویورک اولین فرد در آمریکا بود که واکسن کرونا به وی تزریق شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سندرز: دهها میلیون آمریکایی نمیتوانند غذای فرزندانشان را تامین نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: دهها میلیون آمریکایی نمیتوانند غذای فرزندانشان را تامین نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید