طرح های زیستی برای توسعه صنایع غذایی حمایت می شوند

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور به نقل از معاونت علمی و فناوری، فراخوان حمایت از طرح های زیست فناورانه در حوزه صنایع غذایی با اولویت فراوری طعم دهنده های طبیعی و سنتزی، فراوری رنگ های خوراکی طبیعی و سنتزی، فراوری استارترهای لبنی پروبیوتیک های صنایع غذایی و فراوری انواع امولسیفایرها و استابلایژرها منتشر شد.

طرح های زیستی برای توسعه صنایع غذایی حمایت می شوند

این فراخوان در پی حمایت از طرح های پیشنهادی شرکت های فعال در حوزه صنایع غذایی برای فراوری بار اول، توسعه مقیاس، توسعه بازار و طرح های فناورانه با قابلیت کاهش وابستگی یا افزایش صادرات است که به وسیله دبیرخانه فناوری های نوین کشاورزی و غذای ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سایر دستگاه های متولی با هدف دستیابی به امنیت غذایی پایدار منتشر شده است.

همه فناوران می توانند طرح هایی که سطح آمادگی فناوری و سطح آمادگی بازار، زیرساخت فراوری یا امکان همکاری با سایر شرکت های فراوریی، وجود بازار داخلی یا خارجی برای محصول، بهره برداری از فناوری های نو و کارآمد در توسعه محصول و امکان اخذ مجوزات لازم برای طرح خود را دارند را ارائه نمایند.

از تمامی شرکت های دانش بنیان و خلاق، صنایع بزرگ فراوریی، هسته های فناور و دیگر شرکت ها دعوت می گردد، تا تاریخ 28 اسفند 1400 نسبت به ارائه طرح خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طرح های زیستی برای توسعه صنایع غذایی حمایت می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های زیستی برای توسعه صنایع غذایی حمایت می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید