فیلتر 15 سایت فروش پایان نامه و مقاله

به گزارش وبلاگ کاتالوگ و بروشور، مدیرکل حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: حداقل در 2 مرحله حدود 10 الی 15 سایت فروش پایان نامه و مقاله فیلتر شده و تقاضای فیلتر 10 الی 15 سایت دیگر را نیز ارائه کرده ایم.

فیلتر 15 سایت فروش پایان نامه و مقاله

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ کاتالوگ و بروشور، حسین آقا بابایی در مصاحبه با مهر درباره آخرین اقدامات در خصوص مدرک فروشی گفت: در حال حاضر سازمان بازرسی کل کشور در زمینه های آسیب شناسی، پیشگیری و مقابله با مدرک فروشی با وزارت علوم همکاری داشته و کمک حال ما است. جلسات ما همچنان ادامه خواهد داشت و پرونده هایی که از آنها شکایت شده در حال بررسی و پیگیری هستند.

وی درباره آمار و تعداد پرونده هایی که در دست بررسی است، ادامه داد: ما نمی توانیم آمار ارائه دهیم. گزارش ها و موسسات متفاوت هستند و آمارها دایم در حال کم و یا زیادشدن هستند، آنچه در این زمینه مهم بوده پیشگیری است. اگر قسمت عرضه مدیریت شود، این موارد کاهش می یابد. دانشگاه ها به این موضوع ورود کرده اند و اقدامات خوبی نیز اجرا شده است.

مدیرکل حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره فیلترینگ سایت های فروش خاتمه نامه و مقاله نیز گفت: حداقل در 2 مرحله حدود 10 الی 15 سایت فیلرشده و تقاضای فیلتر 10 الی 15 سایت دیگر را نیز ارائه کرده ایم. مستندسازی های لازم اجرا شده و قرار است دستور قضایی آن از شعبه نهم در این هفته صادر شود این کار به صورت مستمر اجرا شده و به صورت مرتب رصد می شود.

وی درباره مجازات و تنبیه افراد متخلف گفت: درباره مجازات افرادی که اقدام به خرید مدرک (خاتمه نامه) می کنند مواردی را احراز و به دانشگاه ها ارائه کرده ایم و دانشگاه ها در حال بررسی آن در کمیته ها هستند و باید هیات های انتظامی دانشگاه ها در این زمینه تصمیم بگیرند هنوز موردی به ما ارائه نشده است.

آقابایی همچنین اضافه نمود: تقلب علمی در دانشگاه زیر نظام های وزارت علوم خیلی کم بوده ولی دانشگاه های غیردولتی همچنان در صدر تقلب علمی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فیلتر 15 سایت فروش پایان نامه و مقاله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلتر 15 سایت فروش پایان نامه و مقاله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید