همایشها و نمایشگاه ها

چین: علی رغم اقدامات آمریکا آماده همکاری برای حفظ برجام هستیم

سخنگوی وزارت خارجه چین امروز جمعه اعلام کرد این کشور علی رغم اقدامات آمریکا آماده همکاری با سایر طرف ها جهت حفظ توافق هسته ای برجام است.

9 مرداد 1399

لزوم حمایت از حوزه کتاب در پسا کرونا

به گزارش خبرنگاران در خراسان رضوی، جعفر مروارید در جلسه با تعدادی از ناشران استان خراسان رضوی در خصوص انجام اقدامات در پسا کرونا گفت: در شرایطی که کلیه کسب و کارهای پررونق دچار ضرر و زیان شده اند، کسب و کارهای فرهنگی از جمله کتاب که در شرایط معمول هم...

21 تیر 1399

آماده ایم مناظره کنیم، پاسخگو باشید؛ سؤال را با سؤال جواب ندهید!

مدیرکل نظارت و طیف فرکانس صداوسیما بیانیه اخیر وزارت ارتباطات را ادامه سیاسی کاری و فرار از پاسخگویی درباره علت اصلی کندی اینترنت دانست و شرح داد: چرا وزارت ارتباطات به جای پاسخگویی صریح، سؤال را با سؤال جواب می دهد؟

17 خرداد 1399

مهارت و دانش دانشجویان مورد سنجش قرار گیرد ، لزوم تغییر در سیستم ارزیابی آموزش عالی

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه استاد فرشچیان گفت: علاوه بر بحث دانش، مهارت دانشجویان نیز باید مورد ارزیابی قرار گیرد، اساتید دانشگاهی می توانند این ارزیابی را از طریق برگزاری مسابقات و انجام پروژه ها دنبال کنند.

27 اردیبهشت 1399

واکنش ها به کاهش نرخ بهره از سوی بانک مرکزی آمریکا

خبرنگاران: بانک مرکزی آمریکا پس از این که ترمز اقتصاد جهانی به دلیل شیوع ویروس کرونا کشیده شد، وارد عمل شد و روز سه شنبه نرخهای بهره را 50 واحد کاهش داد.

2 اردیبهشت 1399

معرفی خودرو پولستار پِرسِپت کانسپت

پولستار در حال حاضر دو خودرو دارد که با نام های ساده 1 و 2 شناخته می شوند. این برند پرفورمنس سوئدی نام اصیل تری برای کانسپت جدید خود انتخاب نموده و با آن به دنبال پیش نمایش محصولات آینده خود است.

24 فروردین 1399

این آخر هفته، تهران دیدنی است

براساس آخرین خبرهای بدست آمده، از چهارشنبه 23 بهمن تا 26 بهمن سیزدهمین نمایشگاه گردشگری تهران و سی و سومین نمایشگاه صنایع دستی در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شوند.

7 فروردین 1399

ترامپ با اون در مرز دو کره دیدار می کند

رئیس جمهوری کره جنوبی گفت رهبر کره شمالی با رئیس جمهوری آمریکا امروز (یکشنبه) دیدار می کند.

28 اسفند 1398

انتخاب اولیه آثار جشنواره هنرهای تجسمی فجر

شورای هنری دوراز دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، از میان 5968 اثر رسیده به دبیرخانه از 3032 هنرمند، 450 اثر را از 336 هنرمند در مرحله اول برای نمایشگاه انتخاب کردند.

26 اسفند 1398

مخالفت سازمان ملل با اعزام نیروهای حافظ صلح به لیبی

فرستاده ویژه سازمان ملل در امور لیبی می گوید، در لیبی حضور سربازان خارجی را نمی پذیرند.

19 اسفند 1398

استارتاپ ای تحفه سفیر سوغات وصنایع دستی ایرانی

استارتاپ ای تحفه یک فروشگاه آنلاین سوغات و صنایع دستی است که ضمن معرفی بهترین و معتبرترین برند و فروشگاه های شهری، امکان خرید و هدیه دادن آنلاین سوغات و محصولات را نیز برای مردم عزیز کشورمان فراهم کرده است.

18 اسفند 1398

این ویدیو نحوه عملکرد کیبورد نامرئی سامسونگ را نشان می دهد

به تازگی ویدیویی منتشر شده که نحوه عملکرد کیبورد نامرئی سامسونگ را نمایش می دهد. این تکنولوژی Selfie Type نام دارد و سامسونگ چند روز قبل خبر معرفی آن را در نمایشگاه CES 2020 منتشر کرد. این ویدیو که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید، چگونگی عملکرد کیبورد نامرئی...

7 اسفند 1398

جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان شروع به کار کرد

خبرنگاران/همدان عصر امروز بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به صورت رسمی، کار خود را شروع کرد.

7 دی 1398

کنگره بین المللی لایب نیتس برگزار می شود

به گزارش خبرنگاران، دوازدهمین کنفرانس سالانه انجمن آمریکای شمالی لایب نیتس و سومین کنگره لایب نیتس به عنوان یک رویداد مشترک در دانشگاه بین المللی مونترال، در تاریخ 12-14 اکتبر 2018 برگزار خواهد شد.

16 آذر 1398

27 صندلی CNG کهگیلویه و بویراحمد استاندارد شدند

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از 28 صندلی CNG این استان 27 صندلی استاندارد شدند.

8 آذر 1398

تمرکز 3 کشور اول توسعه یافته دنیا بر تولید نرم افزار و سخت افزار

به گزارش خبرنگاران، فریدون قاسم زاده با اشاره به نقش فناوری اطلاعات در توسعه پایدار، گفت: همانطور که می دانیم اتحادیه جهانی مخابرات (ITU)، سال 2016 را با شعار فناوری اطلاعات و ارتباطات برای اهداف توسعه پایدار - ICT for Sustainable Development Goals - نامگذاری کرده است.

7 آذر 1398