کتاب

لزوم حمایت از حوزه کتاب در پسا کرونا

به گزارش خبرنگاران در خراسان رضوی، جعفر مروارید در جلسه با تعدادی از ناشران استان خراسان رضوی در خصوص انجام اقدامات در پسا کرونا گفت: در شرایطی که کلیه کسب و کارهای پررونق دچار ضرر و زیان شده اند، کسب و کارهای فرهنگی از جمله کتاب که در شرایط معمول هم...

21 تیر 1399

دور جدید رقابت AppGallery با مارکت های مطرح؛ هوآوی تمام درآمد را به توسعه دهندگان می دهد

هوآوی گفت برای رشد هرچه سریع تر فروشگاه نرم افزاری جدید خود یعنی AppGallery تا صد درصد از درآمد اپلیکیشن ها و بازی ها را به توسعه دهندگان اختصاص خواهد داد.

21 اردیبهشت 1399

مدیریت ارتباطی بحران صرفا مشخص سخنگو و مواجهه دستورالعملی نیست ، انتقاد نسبت به غفلت از رسانه های اجتماعی

مترجم کتاب ارتباطات بحران در رسانه های اجتماعی گفت: ارتباطات بحران دیگر صرفا تشکیل ستاد خبری و مشخص سخنگو و اعلام بعضی دستورالعمل ها برای رسانه های رسمی نیست؛ کسی که مدیر بحران است، باید به نقش رسانه های اجتماعی در طرح بحران توجه کند.

2 اردیبهشت 1399

شب چله ، صبح صادق ندمد تا شب یلدا نرود &hellip

شب یلدا را با خوردن، نوشیدن، شادی و پایکوبی و مصاحبه می گذراندند تا خوابشان نرود، زایش خورشید فرا برسد و نور بر تاریکی پیروز شود. از آنجا که آن ماه، ماه تولد خورشید بود آن را دی به معنی دادار و آفریننده نامیدند.

3 فروردین 1399

شاهکارهایی غارت شده سر از حراجی ساتبیز درآوردند

قرار است که در حراجی لندن تابلوهای نقاشی سبک نئوامپرسیونیسم به مزایده گذاشته شوند.

13 اسفند 1398

قصه یک سال مزخرف به کتابفروشی ها آمد

به گزارش خبرنگاران، کتاب قصه یک سال مزخرف نوشته هتر اسمیت به تازگی با ترجمه کیوان عبیدی آشتیانی توسط کتاب های طوطی (بخش کودک و نوجوان انتشارات فاطمی) منتشر و راهی بازار نشر شده است. این کتاب که برنده جایزه ادبی بچه ها کانادا شده، با خرید حق حق امتیاز در...

11 بهمن 1398

اظهارات فریدون جیرانی درباره سلبریتی ها و یک جریان مورد انتقاد

فریدون جیرانی که قرار است بزودی کتابی در خصوص بازیگری در سینما و نسل های مختلف بازیگری منتشر کند، معتقد است: جریان اصلی در سینمای ایران، همواره مورد انتقاد بوده است.

8 بهمن 1398

بیش از 40 درصد فعالان شرکت های دانش بنیان، فارغ التحصیل رشته های علوم انسانی هستند

دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز گفت: در حال حاضر بیش از 30 تا 40 درصد از فعالان شرکت های دانش بنیان، فارغ التحصیل رشته های علوم انسانی و فرهنگ و هنر هستند.

13 دی 1398

جهان به سمت بانکداری همراه؛ ما درگیر بانکداری الکترونیکی

هفته نامه عصر ارتباط - مینا والی: آمارهای جهانی نشان از رشد سریع فروش گوشی هوشمند دارند. تعداد کاربران اینترنت تلفن همراه نیز روند صعودی دارد. تلفن همراه در جهان برای کسب و کارها مهم شده است؛ مهم تر از رایانه شخصی و لپ تاپ. در ایران تعداد کاربران گوشی هوشمند...

23 آذر 1398

انتشار قبل از بعدی سیدضیاالدین شفیعی

خبرنگاران انلاین:کتاب قبل از بعدی با عنوان فرعی یادداشت هایی برای جوانان و نوجوانان دیروز و امروز نوشته سیدضیاءالدین شفیعی منتشر شد.

23 آذر 1398

جواد علیزاده؛ کاریکاتوریستی که جام جهانی را پیش بینی کرد

وب سایت ورزش سه: مجله طنز و کاریکاتور برای کسانی که تجربه زندگی در شصت ه. ش را دارند فراتر از یک مجله، بخشی جذاب از سبک زندگی در عصر محدودیت امکانات رسانه ای به شمار می آید.

30 آبان 1398

شیرها؛تجسم قدرت و دانایی، تصاویر

لارنت بائو عکاس متولد 1970 فرانسوی است با تصاویر سیاه و سفیدش، به انسانها ، طبیعت و حیات وحش ادای دین می کند.

9 آبان 1398